Ziraat Bankası Farklı Unvanlarda Personel Alım

featured
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Yayımlanan personel alımı ilanlarına göre Ziraat bankası bünyesinde istihdam edilmek üzere personel alımı yapıyor. İlana göre 360 personel alımı yapılacak. Başvuru detayları haberimizin devamında.

Ziraat bankası bünyesinde istihdam edilmek üzere memur ve personel alımı yapacağını duyurdu. Yayımlanan personel alımı ilanlarına göre Ziraat bankası bünyesinde istihdam edilmek üzere 30 müfettiş yardımcısı, 180 Uzman yardımcısı, 150 servis görevlisi alımı ile beraber toplam 360 personel alımı yapıyor.

Müfettiş Yardımcısı Alımı İçin Başvuru Özel Şartları;

Ziraat Bankası Müfettiş Yardımcısı ve Ziraat Teknoloji Uzman Yardımcısı sınavları ortak yapılacaktır.

Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak,

18 yaşını doldurmuş olmak.

üniversitelerin ve yüksek okulların 4 yıllık eğitim veren bölümleri ile denkliği yetkili makamlarcaonaylanmış yabancı ülkelerdeki üniversitelerden mezun olmak ya da işe başlama sırasında mezun olduğuna dair belgeyi ibraz etmek koşuluyla son sınıfta okuyor olmak.

Erkek adaylar için işe alım tarihi itibariyle askerlik görevini tamamlamış veya erteletmiş olmak ya da askerlik yükümlülüğünden muaf tutulmuş olmak,

Banka Personel Alım Başvuru Şekli;

Başvuru formu aday tarafından noksansız olarak doldurulacak ve adayın son 6 ay içinde çekilmiş vesikalık fotoğrafı taranarak Başvuru Sistemi’ne eklenecektir. Fotoğrafı bulunmayan adayların başvurusu kabul edilmeyecektir. Başvurular 26 Ocak 2022 tarihinde sona ermiş olacaktır. Başvurular https://sinavbasvuru.anadolu.edu.tr internet adresi üzerinden yapılacaktır.

Ziraat Bankası Farklı Unvanlarda Personel Alım

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bizi Takip Edin

Bize Katılın