YÖKAK KPSS P3 Memur Alımı

featured
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Yükseköğretim Kalite Kurulu Başkanlığı bünyesinde istihdam edilmek üzere personel alımı yapıyor. İlana göre YÖKAK 2 adet personel alımı yapıyor. Son başvuru tarihleri açıklandı detaylar haberimizin içeriğinde.

Yükseköğretim Kurumu bünyesinde istihdam edilmek üzere 2 adet sözleşmeli memur alımı yapacağını duyurdu. Yayımlanan personel alımı ilanlarına göre Yükseköğretim Kalite Kurulu Başkanlığı bünyesinde istihdam edilmek üzere 2 mühendis alımı yapıyor.

2 Mühendis Alım İçin Başvuru Özel Şartları;

Yükseköğretim kurumlarının Bilgisayar Mühendisliği ve Yazılım Mühendisliği lisans programlarının herhangi birinden mezun olmak.

Herhangi bir Sosyal Güvenlik Kurumundan emeklilik veya yaşlılık aylığı almıyor olmak

KPSS P3 puan türünden en az 75 puan almış olmak.

Gerçeğe aykırı belge verenler ya da beyanda bulunanlar hakkında yasal işlem yapılacak, atamaları yapılmış ise atamaları iptal edilecek, idare tarafından kendilerine bir bedel ödenmiş ise bu bedel yasal faizi ile birlikte tazmin edilecektir.

Adaylar Sadece bir unvan için başvuruda bulunabileceklerdir.

YÖKAK Sözleşmeli Personel Alım Başvuru Şekli Ve Tarihi;

Başvurular 6 Haziran 2022 tarihinde başlamış olup 15 Haziran 2022 tarihinde sona ermiş olacaktır. Başvurular ı https://isealimkariyerkapisi.cbiko.gov.tr adresi üzerinden yapılacaktır.

YÖKAK KPSS P3 Memur Alımı

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bizi Takip Edin

Bize Katılın