Üniversite 8 Kamu Personeli Alım İş İlanı Yayınlandı

featured
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Yayımlanan personel alımı ilanlarına göre Üniversite kamu personeli alımı yapıyor. 8 personel alımı için başvuru şartları belirlendi. 8 personel Alımı için Başvuru Detayları haber içeriğimizin devamında.

İstanbul Üniversitesi sözleşmeli bilişim personeli alımı için personel alımı ilanı yayımladı. Yayımlanan ilana göre İstanbul Üniversitesi Bünyesinde istihdam edilmek üzere personel alımı yapıyor. İlana göre 8 adet sözleşmeli bilişim personeli alımı yapılacak.

Sözleşmeli Personel Alımı İçin Başvuru Özel Şartları;

Çok iyi derecede .NET/C#/ASP.NET ortamında yazılım geliştirme bilgi ve becerisine
sahip olmak.

Erkek adaylar için muvazzaf askerlik çağına gelmemiş veya askerlik çağına gelmiş ise muvazzaf askerlik hizmetini yapmış, erteletmiş veya muaf olmak.

Yaratıcı ve yenilikçi yaklaşımlara yönelebilmek ve öğrenmeye açık olmak.

Analitik düşünme yeteneğine sahip olmak.

Bilgisayar çevre birimlerinin donanımı ve kurulan ağ yönetimi güvenliği hakkında bilgi sahibi olmaları kaydıyla güncel programlama dillerinden en az ikisini bildiğini belgelemek.,

Yazılım, yazılım tasarımı ve geliştirilmesi ile bu sürecin yönetimi konusunda veya büyük ölçekli ağ sistemlerinin kurulumu ve yönetimi konusunda ücret tavanı iki katını geçemeyecekler için en az 3 yıllık, diğerleri için en az 5 yıllık mesleki tecrübeye sahip bulunmak

Dört yıllık eğitim veren fakültelerin mühendislik bölümlerinden, fen-edebiyat, eğitim ve eğitim bilimleri fakültelerinin, bilgisayar ve teknoloji üzerine eğitim veren bölümleri ile istatistik, matematik ve fizik bölümlerinden ya da bunlara denkliği Yükseköğretim Kurulunca kabul edilmiş yurt dışındaki yükseköğretim kurumlarından mezun olmak.

Üniversite Personel Alım Başvuru Şekli Ve Tarihi;

Başvurular 18 Nisan 2022 tarihinde başlamış olup 5 Mayıs 2022 tarihinde sona ermiş olacaktır. Başvurular https://pbys.istanbul.edu.tr/basvuru adresi üzerinden elektronik ortamda yapılacaktır.

Üniversite 8 Kamu Personeli Alım İş İlanı Yayınlandı

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bizi Takip Edin

Bize Katılın