Ticaret Bakanlığı 2500 Memur Alımı İlanı

featured
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Ticaret Bakanlığı 4 kişilik unvan ‘da 2.500 memur alımı ilanı yayınladığı. Ticaret Bakanlığı bünyesinde çalışmak isteyenler için Müjde verildi. 2500 kontenjan açıldığı. Hemen başvuru için haberimizi okuyabilirsiniz.

Kamu personel alımı iş ilanları kapsamında ticaret Bakanlığı güncel ilan yayınladı. Farklı farklı 4 unvanda 2.500 memur alımı yapacağını duyuran ticaret Bakanlığı iş ilanı için detaylı haberimize yer almaktadır. Kamu rehber olarak ticaret bakanlığının iş ilanına dair haberimize detayları sunmaktayız.

Alınacak unvanlar; 200 Sözleşmeli Muayene Memuru, 50 Sözleşmeli Gümrük Muhafaza Memuru, 1250 Sözleşmeli Gümrük, Muhafaza Memuru, 1000 Sözleşmeli Büro Personeli alımı ile beraber toplamda 2500 kişi alınıyor.

Personel Alımı Şartları Neler?

Merak edenler için Kamu Rehber olarak haberimiz içinde şartları da sunmaktayız. Şartlar şu şekildedir; Devlet memurları kanununda yer alan: kamusal haklarından mahrum olmama, üniversitelerin hukuk, uluslararası ilişkiler, siyaset bilimi ve uluslararası ilişkiler, iktisat, ekonomi, kamu yönetimi, siyaset bilimi ve kamu yönetimi, işletme maliye, ekonometri, çalışma ekonomisi ve endüstri ilişkileri, istatistik, uluslararası ticaret ve lojistik, uluslararası ticaret ve işletmecilik, uluslararası ticaret ve finans, finans ve bankacılık,

gümrük işletme ile muhasebe ve finans yönetimi bölümlerinden ya da bunlara denk en az lisans mezunu olma, KPSS en az 70 ve üzeri puan ve 35 yaş altı olanlar bu ilana başvurabiliyor.

Başvuru Ekranı ve Başvurular Nasıl Yapılır?

İş ilanlarına kolaylıkla başvuru yapabilmeniz için aşağıda yer alan başvuru eklenen linki üzerinden 21 Kasım 2022 tarihinde açılacak olan ve 30 Aralık 2022 tarihinde kapanacak olan başvuru ekranına giriş yaptıktan sonra başvurularınızı online olarak elektronik ortamda yapabileceksiniz.

Başvuru ekranı.

Kamu rehber olarak sunduk.

Ticaret Bakanlığı 2500 Memur Alımı İlanı

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bizi Takip Edin

Bize Katılın