Süleyman Demirel Üniversitesi Kamu Personeli Alım

featured
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Süleyman Demirel üniversitesi memur alımı yapıyor. Yayımlanan personel alımı ilanlarına göre Süleyman Demirel üniversitesi kamu personeli alımı yapıyor. Detaylar haberimizin içeriğinde.

Üniversite memur alımı ilanı yayımladı. Yayımlanan personel alımı ilanlarına göre Süleyman Demirel üniversitesi bünyesinde istihdam edilmek üzere kamu personeli alımı yapıyor. İlana göre 1 adet Yazılım Geliştirme Uzmanı alımı yapıyor.

Uzman Yardımcısı Alımı İçin Başvuru Özel Şartları

Fakültelerin dört yıllık bilgisayar mühendisliği, yazılım mühendisliği, elektrik mühendisliği, elektronik mühendisliği, elektrik ve elektronik mühendisliği ve endüstri mühendisliği bölümlerinden ya da bunlara denkliği Yükseköğretim Kurulunca kabul edilmiş yurt dışındaki yükseköğretim kurumlarından mezun olmak.

Yazılım, yazılım tasarımı ve geliştirilmesi ile bu sürecin yönetimi konusunda veya büyük ölçekli ağ sistemlerinin kurulumu ve yönetimi konusunda en az 3 yıllık mesleki tecrübeye bulunmak

Bilgisayar çevre birimlerinin donanımı ve kurulan ağ yönetimi güvenliği hakkında bilgi sahibi olmaları kaydıyla güncel programlama dillerinden en az ikisini bildiğini belgelemek.

Nesne yönelimli programla, tasarım kalıpları, SOLID prensipleri ve temiz kod yazma
kavramları hakkında bilgi sahibi olmak

TFS, GIT, SVN gibi versiyon kontrol sistemleri ile proje geliştirme konusunda tecrübeli olmak.

Başvurular 30 Haziran 2022 tarihinde sona ermiş olacaktır. Başvurular Süleyman Demirel Üniversitesi Rektörlüğü Personel Daire Başkanlığı Batı Yerleşkesi Çünür/ ISPARTA adresine gidilip ypılacaktır.

 

Süleyman Demirel Üniversitesi Kamu Personeli Alım

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bizi Takip Edin

Bize Katılın