Pütürge Belediyesi Personel Alım İlanı Yayımladı

featured
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

İŞKUR resmi internet sayfası üzerinden yayımlanan personel alımı ilanlarına göre Pütürge belediyesi aşçı alımı yapıyor. İlana göre 1 personel alımı için başvuru şekli ve tarihi belirlendi. Detaylar haberimizin devamında.

Yayımlanan personel alımı ilanlarına göre Pütürge belediyesi bünyesinde istihdam edilmek üzere kamu personeli alımı yapıyor. İŞKUR resmi internet sayfasından yayımlanmış olan ilana göre Pütürge belediye başkanlığı bünyesinde istihdam edilmek üzere 1 aşçı alımı yapıyor.

Aşçı Alımı İçin Başvuru Özel Şartları;

Türk vatandaşı olmak.

18 yaşını tamamlamış olmak.

  Anayasal düzen ve bu düzenin işleyişine, özel hayat ve hayatın gizli alanına, cinsel dokunulmazlığa karşı suçlar ile uyuşturucu ve uyuşturucu madde suçlarından dolayı hakkında devam etmekte olan bir soruşturma veya kovuşturma bulunmamak,

Askerlik ile ilişiği bulunmamak.

Herhangi bir sosyal güvenlik kurumundan emeklilik, yaşlılık veya malullük aylığı almamış olmak.

Adaylar vardiyalı çalışma düzenini kabul etmiş sayılır ve vardiyalı çalışma durumunda bir engel durumu olmaması gereklidir.

Adayların görevini devamlı yapmasına engel sağlık problemi ve/veya kronik hastalığının bulunmaması gerekmektedir.

Adayların, başvurunun son günü itibarıyla duyuru ekinde yer alan tabloda gösterilen ve tercih ettikleri görev unvanlarına ilişkin meslek kolunun gerektirdiği şartları taşımaları gerekmektedir.

Belediye Kamu Personeli Alım Başvuru Şekli Ve Tarihi;

Başvurular 1 Haziran 2022 tarihinde başlamış olup 6 Haziran tarihinde sona ermiş olacaktır. Başvurular İŞKUR resmi internet sayfası üzerinden 00006820352 iş ilan numarası ile yapılacaktır.

Pütürge Belediyesi Personel Alım İlanı Yayımladı

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bizi Takip Edin

Bize Katılın