Polis evi Şube Müdürlüğü İŞKUR Asgari Ücretle Personel Alım

featured
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

İŞKUR resmi internet sayfası üzerinden yayımlanan personel alımı ilanlarına göre Siirt Polis evi Şube Müdürlüğü personel alımı yapıyor. Son başvuru tarihi 16 Mayıs 2022 olduğu belirtildi. Detaylar haberimizin devamında.

Siirt Polis evi Şube müdürlüğü İŞKUR üzerinden personel alımı yapacağını duyurdu. İŞKUR resmi internet sayfası üzerinden yayımlanan personel alımı ilanlarına göre Siirt Polis evi bünyesinde istihdam edilmek üzere 1 aşçı alımı yapıyor. Gereken özel şartları taşıyan adaylar asgari ücretle görevde bulunacaktır.

İŞKUR Aşçı Alımı Başvuru Özel Şartları;

En az ilköğretim mezunu olmak.

18 yaşını doldurmuş olup 30 yaşını doldurmamış olmak.

Aşçılık ile ilgili ustalık ve usta öğreticiliği sertifikaları olması gerekmektedir. Şartlı uymayan başvuruda bulunan kişilerin başvuruları kabul edilmeyecektir.

Verilen İşi özenle yapmak, ahlak ve iyi niyet kurallarına uymak, iş sağlığı ve güvenliği ile ilgili tedbirlerine riayet etmekle yükümlü olacaktır.

Adayların Siirt de ikamet ediyor olmaları gerekmektedir.

Gerçeğe aykırı belge verenlerin ya da beyanda bulunanların başvurusunun geçersiz hale getirilmesi ve işe alınma işleminin iptaline ilişkin İŞKUR ile ilanı veren kamu kurum ve kuruluşlarının yasal işlem yapma hakları saklıdır.

Kamu haklarından mahrum olmamak.

Görevini devamlı yapmasına engel bir durumu bulunmamak

İŞKUR Personel Alım Başvuru Özel Şartları;

Başvurular 16 Mayıs 2022 tarihinde sona ermiş olacaktır. Başvurular İŞKUR resmi internet sayfası üzerinden 00006772013 iş ilan numarası ile yapılacaktır.

Polis evi Şube Müdürlüğü İŞKUR Asgari Ücretle Personel Alım

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bizi Takip Edin

Bize Katılın