Necmettin Erbakan Üniversitesi Sözleşmeli Memur Alım

featured
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Üniversite bünyesinde istihdam edilmek üzere memur alımı ilanı yayımladı. Yayımlanan personel alımı ilanlarına göre Necmettin Erbakan Üniversitesi bünyesinde istihdam edilmek üzere memur alımı yapıyor. Detaylar haberimizin içeriğinde.

Necmettin Erbakan Üniversitesi bünyesinde istihdam edilmek üzere sözleşmeli memur alımı yapıyor. Yayımlanan personel alımı ilanlarına göre Necmettin Erbakan üniversitesi 2 adet sözleşmeli bilişim personeli alımı yapıyor.

2 Sözleşmeli Personel Alım Başvuru Özel Şartları;

Fakültelerin dört yıllık bilgisayar mühendisliği, yazılım mühendisliği, elektrik mühendisliği, elektronik mühendisliği, elektrik ve elektronik mühendisliği ve endüstri mühendisliği  ya da bunlara denkliği Yükseköğretim Kurulunca kabul edilmiş yurt dışındaki yükseköğretim kurumlarından mezun olmak.

Bilgisayar çevre birimlerinin donanımı ve kurulan ağ yönetimi güvenliği hakkında bilgi sahibi olmaları kaydıyla güncel programlama dillerinden en az ikisini bildiğini belgelemek

Kamu Kurum ve Kuruluşlarının Büyük Ölçekli Bilgi İşlem Birimlerinde Sözleşmeli Bilişim Personeli İstihdamına İlişkin Esas ve Usuller Hakkında Yönetmelik’te yer alan hükümleri kabul etmek.

Çok iyi derecede .NET CORE , Web API, C# .NET, ADO.NET, Entity Framework, LinQ bilmek, bu teknolojilerle 2 farklı uygulama geliştirmek ve geliştirdiği projeleri ilgili kurum/firmadan aldığı belgeyle vb. belgelendirmek

Çok katmanlı mimari ile proje geliştirmiş olmak geliştirdiği projeyi ilgili kurum/firmadan aldığı belgeyle vb. belgelendirmek

Başvuru Şekli Ve Tarihi;

Başvurular 17 Haziran 2022 tarihinde başlamış olup 1 Temmuz 2022 tarihinde sona ermiş olacaktır. Başvurular https://www.erbakan.edu.tr adresi üzerinden yapılacaktır.

Necmettin Erbakan Üniversitesi Sözleşmeli Memur Alım

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bizi Takip Edin

Bize Katılın