Kütahya Sağlık Bilimleri Üniversitesi Personel Alım

featured
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Yayımlanan personel alımı ilanlarına göre Kütahya Sağlık Bilimleri Üniversitesi bünyesinde istihdam edilmek üzere personel alımı ilanı yayımladı. İlana göre sağlık personeli ve kamu personeli alımı yapıyor. Detaylar haberimizin devamında.

Kütahya Sağlık Bilimleri Üniversitesi Rektörlüğü personel alımı ilanı yayımladı. Yayımlanan personel alımı ilanlarına göre Kütahya Sağlık Bilimleri Üniversitesi bünyesinde istihdam edilmek üzere 13 sözleşmeli personel alımı yapıyor.

İlana göre Üniversite 3 Sağlık teknikeri, 1 Hemşire, 1 diğer sağlık personeli ve 3 koruma ve güvenlik görevlisi alımı yapıyor.

Sağlık Teknikeri Alımı İçin Başvuru Özel Şartları;

Ağız ve Diş Sağlığı önlisans programından mezun olmak.

Önlisans mezuniyeti sonrası en az 1 yıl alanında mesleki tecrübeye sahip olmak ve bunu SGK’dan alınacak belgeyle ibraz etmek.

Hemşire Alım için başvuru yapacak adayların Hemşirelik bölümü lisans mezunu olmaları gerekmektedir.

Diğer sağlık personeli Alım İçin adayların Ergoterapi bölümü lisans mezunu olmaları gerekmektedir.

Destek personeli alımı için adayların Ortaöğretim (lise ve dengi) kurumlarının herhangi bir alanından
mezun olmaları, 2020 yılı KPSS P94 puan türünden en az 65 puan almış olmaları, Temizlik görevini devamlı yapmasına engel olabilecek hastalık vebenzeri engelleri bulunmamak.

Koruma ve Güvenlik Görevlisi Alımı İçin adayların Askerliğini yapmış olmak veya ilişiği bulunmaması, Vardiyalı çalışmaya engel durumu bulunmaması, En az 1 yıl mesleki tecrübeye sahip olmak ve bunu belgelendirmesi gerekmektedir.

Üniversite Kamu Personeli Alım Başvuru Şekli Ve Tarihi;

Başvurular 26 Mayıs 2022 tarihinde başlamış olup 9 Haziran 2022 tarihinde sona ermiş olacaktır. Başvurular www.ksbu.edu.tr adresi üzerinden elektronik ortamda yapılacaktır.

Kütahya Sağlık Bilimleri Üniversitesi Personel Alım

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bizi Takip Edin

Bize Katılın