KÜNYE

KamuRehber.net Eğitim Bilgi Paylaşım Platformu

İmtiyaz Sahibi ve Genel Yayın Yönetmeni

Ad Soyad: Abdullah KAYA

 info@kamurehber.net

Adres: İstanbul / TURKEY

kamurehber.net

Telefon:

İLETİŞİM E-MAİL

 info@kamurehber.net

EDİTÖRLER

Mehmet Kaya

mehmet.kaya@kamurehber.net

Hakan Kaçak

hakan.kacak@kamurehber.net

Tufan Dikişçi

tufan.dikisci@kamurehber.net

Tarih Editörü

Mustafa ALTINKAYNAK

Mustafa.ALTINKAYNAK@kamurehber.net

Hasan Polat

Hasan.polat@kamurehber.net

Gece Vardiyası Editörü

(Çalışma Saatleri 23:00-08:00)

Ad Soyad: Yusuf taşkım

Yusuf.taskin@kamurehber.net

Köşe Yazarları

Hakan karakaş

hakan.karakas@kamurehber.net

Sükran kaya

sukran.kaya@kamurehber.net

Efkan turk

efkan.turk@kamurehber.net

Bayram Demirtaş

Bayram.Demirtas@kamurehber.net

Tanıtım Yazısı ve Reklam için

iletisim@kamurehber.net

Hukuk Danışmanı

Av. ismail Çolak

ismail.colak@kamurehber.net

BASIN BÜLTENLERİ

Sitemizin ilgili kategorilerinde yer almasını istediğiniz haberleri
aşağıdaki mail adresi aracılığı ile bize bildirebilirsiniz.
(iletisim@kamurehber.net)

Tasarım ve Yazılım Haber Sistemi Newspeper Yazılımı

Newspeper
WordPress 4.7

Domain Servisi 

natro.com

Hosting

natro.com

KULLANIM VE GİZLİLİK ŞARTLARI

 

YAYIN İLKELERİ

Kamurehber.net Basın Ahlak ilkelerine uymaya söz vermiştir ve bütün hakları saklıdır.  5846 sayılı FİKİR veSanat Eserleri Yasası’na uygun olarak yayınlanmaktadır. Haber portalımızda yayınlanan haberler ve makaleler, kaynak gösterilmek ve link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir. Sitemiz üzerinde yayınlanan yazılar ve yorumlarda yazarlar sorumludur. Sitedeki tüm harici linkler ayrı bir sayfada açılır. Kamurehber.net, sayfalarda yer alan harici linklerin sorumluluğunu almaz. Bu sitede yazılan yazı  ve yorumlardan yazarları sorumludur.

Yasal Bildirimler İçin

Kamurehber.net adlı haber sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı kendinde benimsemiştir. Sitemiz 5651 sayılı yasada tanımlanan ‘içerik sağlayıcı’ olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeble, sitemiz ‘uyar ve kaldır’ prensibini benimsemiştir. Her hangi bir haberden dolayı rahatsızlık yaşayan haberin gerçekliğinden şüphe eden ve TELİF konu olan eserlerin yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını ve yasal hakların çiğnendiğini düşünen hak sahipleri meslek birlikleri, iletisim@kamurehber.net mail adresinden veya İLETİŞİM FORMU ile bize ulaşabilirler. Buraya ulaşan şikayet ve talepleriniz avukatımız ismail Çolak tarafından incelenecek, ve ihlal olduğu düşünülen içerikler sitemizden derhal kaldırılacaktır. MADDE 3 – (1) İçerik, yer ve erişim sağlayıcıları, yönetmelikle belirlenen esas ve usûller çerçevesinde tanıtıcı bilgilerini kendilerine ait internet ortamında kullanıcıların ulaşabileceği şekilde ve güncel olarak bulundurmakla yükümlüdür. (2) Yukarıdaki fıkrada belirtilen yükümlülüğü yerine getirmeyen içerik, yer veya erişim sağlayıcısına Başkanlık tarafından ikibin Türk Lirasından elli bin Türk Lirasına kadar idarî para cezası verilir.

                                                                                                                                                       Privacy Policy

 We will keep your information confidential except where disclosure is required or permitted by law (for example to government bodies and law enforcement agencies). Generally, we will only use your information within the Kamurehber.net However, sometimes the Kamurehber.net uses third parties to process your information. Kamurehber.net requires these third parties to comply strictly with its instructions and the Kamurehber.net requires that they do not use your personal information for their own business purposes, unless you have explicitly consented to the use of your personal information in this way. When you interact with the Kamurehber.net we sometimes receive personal information about you. For example, if you write to us or sign up to a newsletter, you might tell us who you are, how we can contact you and what you think of the Kamurehber.netand its services. When you use Kamurehber.net online services, we use cookies and collect IP addresses. You can find out more about this in the Kamurehber.net cookies section of our full Privacy Policy.

Sitedeki tüm harici linkler ayrı bir sayfada açılır.

Kamurehber.net harici linklerin sorumluluğunu almaz.