Kocaeli Üniversitesi Sözleşmeli Personel Alım İlanı

featured
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Üniversite çok sayıda sağlık personeli ve kamu personeli alımı yapıyor. Yayımlanan personel alımı ilanlarına göre Kocaeli Üniversitesi bünyesinde istihdam edilmek üzere sözleşmeli kamu personeli alımı ilanı yayımladı. Detaylar haberimizin içeriğinde.

Üniversite bünyesinde istihdam edilmek üzere çok sayıda kamu personeli ve sağlık personeli alımı ilanı yayımladı. Yayımlanan personel alımı ilanlarına göre Biyolog, Hemşire, Sağlık Teknikeri, Diğer Sağlık Personeli, Büro Personeli, Destek Personeli, Koruma ve Güvenlik Görevlisi unvanlarında kamu personeli alımı yapıyor.

Büro Personeli Alımı İçin Başvuru Özel Şartları;

İşletme, İktisat, Siyaset Bilimi ve Kamu Yönetimi, Halkla İlişkiler, Halkla İlişkiler ve Reklamcılık, Reklamcılık ve Halkla İlişkiler, Halkla İlişkiler ve Tanıtım lisans programlarının birinden mezun olmak,KPSS P3 puan türünden sınav olmuş olmak.

Biyolog Alımı İçin Başvuru Özel Şartları;

Biyoloji, Tıbbi Biyolojik Bilimler, Biyoloji Bilimleri ve Biyomühendislik, Moleküler Biyoloji, Moleküler Biyoloji ve Genetik, Biyoteknoloji, Moleküler Biyoteknoloji, Biyoteknoloji ve Moleküler Biyoloji lisans programlarının birinden mezun olmak.

Sağlık Teknikeri Alımı İçin Başvuru Özel Şartları;

Tıbbi Dokümantasyon ve Sekreterlik önlisans programından mezun olmak. İşaret Dili Eğitimi Sertifikasına sahip olmak. Belgelendirmek kaydı ile alanında en az bir yıl tecrübe sahibi olmak.

Koruma Ve Güvenlik Görevlisi Alımı İçin Başvuru Özel Şartları;

Son başvuru tarihi itibariyle 30 yaşını doldurmamış olmak,

Valilik tarafından düzenlenen son başvuru tarihi itibariyle en az 6 ay geçerlilik süresi olan özel güvenlik kimlik kartına sahip olmak

Askerliğini yapmış veya muaf bulunmak.

Destek Personeli Alımı İçin Başvuru Özel Şartları;

Ortaöğretim Kurumlarının Metal Teknolojisi Alanı ve Dallarından, Makine Teknolojisi Alanı ve Dallarından, Tesisat Teknolojisi ve İklimlendirme Alanı ve Dallarından mezun olmak.

Üniversite Kamu Personeli Alım Başvuru Şekli Ve Tarihi;

Başvurular 1 Haziran 2022 tarihinde başlamış olup 15 Haziran 2022 tarihinde sona ermiş olacaktır. Başvurular https://basvuru4b.kocaeli.edu.tr adresi üzerinden elektronik ortamda yapılacaktır.

Kocaeli Üniversitesi Sözleşmeli Personel Alım İlanı

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bizi Takip Edin

Bize Katılın