Kıyı Emniyet Müdürlüğü İŞKUR Personel Alımı

featured
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

İŞKUR resmi İnternet sayfası üzerinden yayımlanan ilana göre Kıyı Emniyet Müdürlüğü personel alımı yapacağını duyurdu. İlana göre tek unvanda personel alımı yapılacak. Son başvuru tarihi 13 Mayıs detaylar haberimizin devamında.

Yayımlanan personel alımı ilanlarına göre Kıyı Emniyet Müdürlüğü personel alımı yapacak. İŞKUR Üzerinden yayımlanan personel alımı ilanlarına göre Kıyı Emniyet genel müdürlüğü bünyesinde istihdam edilmek üzere 1 büro memuru alımı yapıyor.

Büro Memuru Alımı İçin Başvuru Özel Şartları;

Analitik düşünebilen, çözüm odaklı olmak ve sorumluluk alabilmek.

MS Office programlarını bilmek.

 Herhangi bir sosyal güvenlik Kurumundan emekliye ayrılmış olmamak.

İŞKUR’da İlan edilen iş gücü talebinin son başvuru tarihi itibariyle 36 yaşından gün almamış olmak.

Erkek adaylar İçin askerlik hizmetini tamamlamış, muaf veya erteletmiş olmak.

Eski hükümlü veya terörle mücadelede yaralanan kontenjanı dahilinde KOCAELİ ilindeki işyerimizde açık bulunması nedeniyle bu kapsamda işe başlayacak aday bu ilde bulunan işyerimizde işe başlayacak ve çalışma hayatı bu ilde devam edecektir. Başvuru yapan aday bu hususlara muvafakat vermiş sayılır.

Deniz Ulaştırma ve İşletme, Deniz ve Liman İşletme, Güverte, Gemi İnşaatı, Gemi Makineleri İşletme, Yat Kaptanlığı, Marina İşletmeciliği, Yatçılık ve Yat İşletmeciliği bölümlerinden mezun olmak.

İŞKUR Personel Alım Başvuru Şekli Ve Tarihi;

Başvurular İŞKUR resmi internet sayfası üzerinden 00006756125 iş ilan numarası ile yapılacaktır. Başvurular 13 Mayıs 2022 tarihinde sona ermiş olacaktır.

Kıyı Emniyet Müdürlüğü İŞKUR Personel Alımı

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bizi Takip Edin

Bize Katılın