KGM Kamu İşçi Alımı Başvuru Kılavuzu Yayınlandı

featured
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Karayolları Genel Müdürlüğü personel alımı yapacağını duyurdu. İlana göre Kara yolları genel müdürlüğü işçi alımı yapıyor. Başvuru şartları belirlendi. Detayları haberimizin devamında.

Yayımlanan personel alımı ilanlarına göre Karayolları genel müdürlüğü bünyesinde istihdam edilmek üzere işçi alımı yapıyor. İlana göre Son başvuru tarihi 14 Mayıs 2022 olduğu belirtildi. Karayolları genel müdürlüğü beden işçi yapacağını belirtti.

Adaylar Karayolları 3. Bölge Müdürlüğü Karaman, Konya , Aksaray, ve Afyonkarahisar İli ve İlçelerinde faaliyet gösteren işyerlerinde görevlendirilecektir.

KGM Personel Alım Başvuru Özel Şartları;

Affa uğramış olsa bile Devletin güvenliğine karşı suçlar, anayasal düzene ve bu düzenin işleyişine karşı suçlar, millî savunmaya karşı suçlar, Devlet sırlarına karşı suçlar ve casusluk, cinsel saldırı veya çocuğun cinsel istismarı suçlarından mahkûm olmamak.

Askerliğini tamamlamış, muaf veya tecilli olmak

KPSS sınavına girmiş olmak.

Herhangi bir sosyal güvenlik kurumundan emeklilik, yaşlılık veya malullük aylığı almamak.

Adayların vardiyalı çalışmaya engel durumunun olmaması gerekmektedir

Adayların görevini devamlı yapmasına engel sağlık problemi bulunmaması gerekmektedir.

Adayların, başvurunun son günü itibarıyla ihtiyaç duyulan unvana uygun olarak talep edilen eğitim durumu ve özel şartlara haiz olması gerekmektedir.

Kamu, Özel Kuruluş veya İşyerlerinde Çalıştırılabilmelerine İlişkin Kanun hükümleri saklı kalmak kaydıyla Türk vatandaşı olmak, 18-40 yaş aralığında olmak.

KGM Personel Alım Başvuru Şekli ve tarihi;

 ilanın yayınlandığı tarihten itibaren 5 gün içinde esube.iskur.gov.tr internet adresinden “İş Arayan” linki üzerinden TC kimlik numarası ve şifre ile giriş yaparak başvuru yapabilir. Ayrıca hizmet noktalarından ve Alo 170 hattı üzerinden yapılacaktır.

KGM Kamu İşçi Alımı Başvuru Kılavuzu Yayınlandı

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bizi Takip Edin

Bize Katılın