Kastamonu Sulama Birliği Kamu Personeli Alım

featured
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

İŞKUR resmi internet sayfası üzerinden yayımlanan personel alımı ilanlarına göre Kastamonu Sulama Birliği Kamu Personeli Alım yapıyor. Başvuru detayları haberimizin içeriğinde.

Kastamonu Sulama birliği bünyesinde istihdam edilmek üzere 1 Ziraat Mühendisi alım yapıyor. İŞKUR resmi internet sayfası üzerinden yayımlanan personel alımı ilanlarına göre Kastamonu Sulama birliği bünyesinde istihdam edilmek üzere memur alımı yapıyor.

Memur Alım Başvuru Özel Şartları;

Kastamonu Sulama Birliği bünyesinde istihdam edilmek üzere, mesleki deneyimi olan, arazi şartlarına hakim, esnek çalışma saatlerine uyumlu, analitik düşünebilen, zaman yönetimi konusunda başarılı olan, sulama yapıları konusunda deneyim sahibi olan, yoğun çalışma temposuna ayak uydurabilecek, çiftçilerle iletişimi iyi olan, çiftçilerin itiraz ve taleplerini değerlendirebilecek, iş idaresini ve takibini yapabilecek, çok iyi derecede office programlarını kullanabilen, B sınıfı ehliyetli ve aktif olarak araç kullanabilen kişilerin başvuru yapması beklenmektedir.

18 yaşını doldurmuş olup 45 yaşını doldurmamış olmak.

KPSS P3 puan türünden en az 60 puan almış olmak.

Gerçeğe aykırı belge verenlerin ya da beyanda bulunanların başvurusunun geçersiz hale getirilmesi ve işe alınma işleminin iptaline ilişkin İŞKUR ile ilanı veren kamu kurum ve kuruluşlarının yasal işlem yapma hakları saklıdır.

Başvuru Şekli Ve Tarihi;

Başvurular İŞKUR resmi internet sayfası üzerinden elektronik ortamda yapılacaktır. Başvurular 00006861111 iş ilan numarası ile yapılacaktır.

Kastamonu Sulama Birliği Kamu Personeli Alım

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bizi Takip Edin

Bize Katılın