Çevre ve Şehircilik 69 Temizlik Personeli Alımı

featured
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Kamu da iş arayanlar dikkat! Çevre ve şehircilik bakanlığı ilan yayınladı. Kamu Rehber’ iniz olarak bu gün Çevre ve Şehircilik işçi alımı iş ilanlarına başvurular nasıl yapılır? Hangi şartlar aranmaktadır? Bunları sizlere belirteceğiz.

“657 sayılı Devlet Memurları Kanununun 4/B maddesine göre sözleşmeli destek personeli (Temizlik Personeli) alınacaktır” açıklaması ile iş ilanları yayınlayan Çevre ve Şehircilik 69 temizlik personeli alımı yapacaktır. İş ilanları başvuruları başlıyor.

İş İlanları Özel Şartları

1. Herhangi bir Ortaöğretim (Lise veya dengi okul) mezunu olmak.

2. Sağlık bakımından destek personeli (temizlik personeli) olarak çalışmasına engel hali
bulunmamak.

3. KPSS’ye girmiş ve (2020-KPSS Ortaöğretim) sonuçlarına göre KPSS P94 puanı almış
olmak şartları aranıyor.

Alımlar Hangi İlleri Kapsar

1 Adıyaman, 1 Ağrı, 1 Aksaray, 20 Bakanlık Merkezi Teşkilatı, 5 Ankara, 1 Balıkesir, 2 Bayburt, 1 Bingöl, 1 Burdur, 1 Bursa, 1 Çorum, 1 Erzurum, 2 Gaziantep, 2 Giresun, 1 Iğdır, 6 İstanbul, 4 İzmir,1 Kahramanmaraş, 2 Kars, 1 Konya, 1 Kütahya, 1 Malatya, 1 Mersin, 2 Muğla, 1 Muş, 1 Niğde, 1 Osmaniye, 1 Sakarya, 3 Samsun, 1 Şanlıurfa ve 1 Zonguldak illerinde alımlar gerçekleştirilecektir.

İşçi Alımı Başvuruları Ne Zaman Nasıl Yapılır?

Kariyer Kapısı-Kamu İşe Alım ve Kariyer Kapısı (https://isealimkariyerkapisi.cbiko.gov.tr) adresinden 26/10/2022 -05/11/2022 tarihleri arasında başvurular alınacaktır. Farklı yollar ile yapılacak başvurular kabul edilmeyecektir.

Çevre ve Şehircilik 69 Temizlik Personeli Alımı

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bizi Takip Edin

Bize Katılın