Erciyes Üniversitesi Sağlık Personeli Alımı Yapıyor

featured
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Erciyes Üniversitesi bünyesinde istihdam edilmek üzere kamu personeli alımı yapıyor. İlana göre sağlık personeli ve kamu personeli alımı yapıyor. Detaylar haberimizin içeriğinde.

Erciyes Üniversitesi Sağlık personeli ve kamu personeli alımı yapıyor. Yayımlanan personel alımı ilanlarına göre Erciyes Üniversitesi bünyesinde istihdam edilmek üzere 22 Hemşire, 9 sağlık teknikeri, 1 uçak bakım makinisti ve 1 uçuş teknisyeni alımı ile beraber toplam 33 personel alımı yapıyor.

Hemşire Alımı Başvuru Şartları;

Yükseköğretim kurumlarının hemşirelik bölümünden veya hemşireliğe denk kabul edilen sağlık memurluğu lisans bölümü mezunu olmak.

Sağlık Teknikeri Alım Başvuru Şartları;

Yükseköğretim Kurumlarının Diş Protez Teknolojisi, Diş Protez veya Diş Protez Teknikerliği önlisans programlarının birinden mezun olmak.

Uçak Bakım Makinisti Alım Başvuru Şartları;

Yükseköğretim kurumlarının lisans düzeyinde eğitim veren Havacılık Elektrik ve Elektroniği, Havacılık Elektroniği, Uçak Elektriği, Uçak Elektrik ve Elektronik, Uçak Elektrik ve Elektroniği, Uçak Elektrik- Elektronik veya Uçak Elektroniği bölümlerinin birinden mezun olmak.

Hava Aracı Bakımı konusunda en az 3 yıl iş tecrübesine sahip olduğunu belgelendirmek.

Uçuş Teknisyeni Alım Başvuru Şartları;

Yükseköğretim kurumlarının en az lisans düzeyinde eğitim veren bölümlerinden mezun olmak

SHY 66 B1 ve B2 kategorisi havaaracı bakım lisansına sahip olmak. Havaaracı bakım personeli lisansında en az bir tane havaaracı tipi işli olmak veya tip eğitimi sertifikasına sahip olmak.

Hava Aracı Bakımı konusunda en az 5 yıl iştecrübesine sahip olduğunu belgelendirmek

Başvuru Şekli ve Tarihi;

Başvurular 5 Temmuz 2022 tarihinde sona ermiş olacaktır. Başvurular https://isealimkariyerkapisi.cbiko.gov.tr adresi üzerinden elektronik ortamda yapılacaktır.

Erciyes Üniversitesi Sağlık Personeli Alımı Yapıyor

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bizi Takip Edin

Bize Katılın