Belediye Lise Mezunu Personel Alımı

featured
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

İŞKUR resmi internet sayfası üzerinden yayımlanan personel alımı ilanlarına göre Belediye bünyesinde istihdam edilmek üzere personel alımı yapacağını duyurdu. Son başvuru tarihi 6 Haziran 2022 olduğu belirtildi. Detaylar haberimizin devamında.

Belediye İŞKUR üzerinden kamu personeli alım ilanı yayımladı. Yayımlanan personel alımı ilanlarına göre Kıbrıscık Belediyesi bünyesinde istihdam edilmek üzere kamu personeli alımı yapıyor. İlana göre 1 Takı Çizimi ve Üreticisi alımı yapıyor.

Başvurusu kabul edilip işe alınan Adaylar Köroğlu Cad. Kara doğan Mah. 4/ 14610 Kıbrıscık Bolu / Türkiye adresinde görevini devam ettireceklerdi.

Personel alımı için Noter kura çekimi 13/06/2022 tarih ve saat 14:00’da Kıbrıscık Belediyesi toplantı salonunda yapılacağı belirtilmiştir.

Takı Ve Çizim Üreticisi Alımı İçin Başvuru Özel Şartları;

En az öğretim mezunu olmak.

En fazla önlisans mezunu olmak.

18 yaşını tamamlamış olmak.

Adayların Takı Çizimi ve Üretimi belgesine sahip olması gerekmektedir

Gerçeğe aykırı belge verenlerin ya da beyanda bulunanların başvurusunun geçersiz hale getirilmesi ve işe alınma işleminin iptaline ilişkin İŞKUR ile ilanı veren kamu kurum ve kuruluşlarının yasal işlem yapma hakları saklıdır.

İŞKUR Personel Alım Başvuru Şekli Ve Tarihi;

Başvurular İŞKUR resmi internet sayfası üzerinden 00006827092 İŞKUR iş ilan numarası ile yapılacaktır. Başvurular 6 Haziran 2022 tarihinde sona ermiş olacaktır.

Belediye Lise Mezunu Personel Alımı

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bizi Takip Edin

Bize Katılın