2022 Bayram İkramiyelerin Ne Zaman Yatacak? Belli Oldu!

featured
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Emeklilerin gözü bu duyuruyu bekliyordu. Beklenen açıklama geldi. 2022 Yılı emekli bayram ikramiyeleri hesaplara ne zaman yatacak geçtiğimiz günlerde belli oldu. İşte Kamu Rehber eşliğinde “2022 Bayram İkramiyelerin Ne Zaman Yatacak? Belli Oldu!” haberimiz…

Ülkemizde her yıl Müslümanların bayramı olan Ramazan ve Kurban bayramı nedeniyle emeklilere her yıl bayram ikramiyesi devlet tarafından sağlatılmaktadır. Ülkemizde her bayram günleri gerçekleştirilmekte emeklilik ikramiyelerine dair tüm detayları sizler için Kamu Rehber sayfamız üzerinden hazırladık.

İşte Kamu Rehber eşliğinde “ 2022 Bayram İkramiyelerin Ne Zaman Yatacak? Belli Oldu!” haberimiz…

2021 Yılında Ne Zaman ve Ne Kadar Verilmişti

Geçtiğimiz yıl emeklilere bayram ikramiyesi olarak 1100 TL ek ikramiye verilmişti. 2021 senesinde emeklilere ikramiye olarak belirli günler içerisinde verilmişti. Kesin bir gün olarak her emekliye yatırılmamıştı. Bu dönem ise tek bir gün içerisinde bütün emekliler ala bileceklerdir.

2022 Yılında Ne Zaman Verilecek?

2022 yılında emekli ikramiyelerinin ne zaman verileceğini merak eden emekliler için 2022 Yılı emekli ikramiyeleri bayramın 2 Mayıs tarihi olduğu dolayısıyla hesaplara 1 Mayıs 2022 tarihinde yatırılacak olup adaylar o tarihten itibaren hesaplarındaki paraları çekebileceklerdir.

2022 Yılı Bayram İkramiyeleri Ne Kadar?

Emekli ikramiyelerinin 2021 yılında 1100 TL verilmişti. 2022 yılında ise henüz ne kadar verileceği belli olmamış fakat enflasyona oranla belirli bir artış verileceği kesinleştirilmiştir.

2022 Bayram İkramiyelerin Ne Zaman Yatacak? Belli Oldu!

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bizi Takip Edin

Bize Katılın